O Nas

Kilka słów o tym kim jesteśmy i co robimy.

CK Solutions

Firma CK Solutions zajmuje się wyposażeniem wnętrz oraz obiektów użyteczności publicznej w meble biurowe ,gabinetowe, konferencyjne, metalowe. Sprzedajemy także pojedyncze meble biurowe, biurka, krzesła.

Każde biuro zaprojektujemy i wyposażymy na podstawie przemyślanych koncepcji i rozwiązań aby powierzchnia stała się odpowiednia do sposobu działania Państwa firmy.

Każdy kolejny projekt traktujemy jako nowe, fascynujące wyzwanie.

 

Polityka jakości

Nieustannie rozwijamy się, by naszym Klientom zaoferować najwyższą jakość usług i produktów. Państwa biuro będzie przyjazne dla pracowników, wspierające ich pracę, rozwój i sprawiające by w pracy czuli się dobrze.

W naszej ofercie znajdą Państwo meble biurowe, meble gabinetowe, meble do sal konferencyjnych i socjalnych, szafki biurowe, akcesoria, krzesła, fotele biurowe, krzesła konferencyjne, lady recepcyjne oraz szeroka gamę mebli metalowych. Wszystko to co jest potrzebne, aby szybko wyposażyć biuro.

Tworząc projekt Państwa biura, dobieramy materiały i produkty uwzględniając preferencje, potrzeby, ergonomię i wygodę pracy. W tym celu wykorzystujemy wizualizacje, dzięki którym nasi Klienci mają łatwość w ocenie projektu.

 

 
Meble proponowane w naszej ofercie to połączenie najwyższej jakości materiałów, nowoczesnej technologii i estetyki . Pragniemy zaoferować rozwiązania i naszą wiedzę, które spełnią Państwa oczekiwania.

Zapraszamy do współpracy!

CK SOLUTIONS meble biurowe szafy metalowe fotele ergonomiczne